Proč TURM?

Německá společnost TURM je výrobcem inovativních kamerových bezpečnostních systémů a technologií v oblasti dveřních videotelefonů.

Snahou je zajišťovat pro zákazníky bezpečnost, proto se každý den ve společnosti snaží vyvíjet systémy ještě inovativnější, uživatelsky přívětivější a udržitelnější. Bezpečnostní systémy jsou navrženy tak, aby hladce integrovaly zabezpečení do prostředí našich zákazníků. Prioritou je zaručit uživateli pohodlný a efektivní pocit zabezpečení.

S uživatelsky přívětivou a moderní technologií vytváří TURM přidanou hodnotu pro své zákazníky, pokud jde o bezpečnost, pohodlí, udržitelnost a mobilitu.

Turm-pouziva-ve svych-produktech-procesory-Intel

Aby bylo zajištěno, že celý koncept funguje, společnost TURM používá pouze ty nejkvalitnější komponenty. Jedná se především o obrazové snímače od společnosti SONY, pevné disky od společnosti Western digital “WD Purple” a procesory od společnosti Intel.

Důvěra partnerů a zákazníků je pro TURM velmi důležitá, a proto se společnost rozhodla poskytnout na všechny svoje produkty tříletou záruku!

                                           prodlouzena-zaruka-na-tri-roky

Tým výzkumu a vývoje se zaměřuje na vývoj inovativní bezpečnostní technologie, která splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy a je obzvláště uživatelsky přívětivá. Při výrobě se používají pouze materiály, které vydrží zkoušku odolnosti. Například kryty kamer jsou testovány za extrémních podmínek. Software také prochází několika vývojovými fázemi s mnoha testy způsobilosti.

Integrovat bezpečnostní systém TURM do Vašich stávajících systémů nebo systémů jiných výrobců je velice snadné. Díky podpoře ONVIF je zaručena vysoká úroveň kompatibility systémů TURM IP. Technologie video dohledu TURM může být bez problémů integrována do všech oblastí a ve spojení s dalšími výrobci pomocí ONVIF.

Digitální systémy s přímým přenosem signálu přes koaxiální kabely od TURM podporují všechny běžné formáty jako HDCVI, AHD, TVI a CVBS.

Pomocí technologií rozpoznávání obličejů osob, detekce zbraní, počítání lidí a automobilů, rozpoznávání SPZ je využitelnost bezpečnostních systému společnosti TURM velice obsáhlá, a to především v: maloobchodu, supermarketech, skladech, parkovištích, továrnách, kancelářích, velkoobchodech, čerpacích stanicích, restauracích, zařízeních pro volný čas, muzeích, knihovnách, školních zařízeních, nemocnicích, věznicích, na veřejných akcích, při dohledu nad silniční dopravou, letištích, vlakových nádražích a rodinných domech.

TURM-kamery-a-elektronicke-zabezpeceni-objektu